sevdiğin şeyi paylaş, paylaştıkça kazan.

İçindeki SoapyCreator'ı keşfet.

içindeki SoapyCreator'ı keşfet, komisyondan fazlasını kazan.

SoapyCreator ol.

senin başarın, senin analitiklerin.

farklı seviyelere ulaş, komisyonunu katla.

SoapyCreator ol.

sevdiğini paylaş, paylaştıkça kazan.

Etkili, vegan ve sürdürülebilir kişisel bakım ürünlerini paylaşarak kazanmaya hazır mısın? Soapy Co.'nun benzersiz içeriklerinden oluşan dünyasına adım at ve bugün SoapyCreator ol.

Sıkça sorulan sorular

SoapyCreator Affiliate Program sosyal medyada içerik oluşturmayı seven herkesin katılabileceği "ücretsiz" bir programdır. Paylaştığın içeriklerle referans linkini paylaşabilir ve referansların üzerinden komisyon kazanmaya başlayabilirsin.

SoapyCreator Affiliate Program'a başvurman için sahip olman gerekenler çok basit:

 • Sosyal medya hesabının açık olması
 • Instagram hesabına sahip olmak
 • Özgün içerik oluşturmak
 • SoapyCreator Affiliate Program şartlarını kabul etmek

SoapyCreator hesabını oluşturmak için program websitesindeki "Katıl" butonuna tıklaman yeterli. Ekibimiz, başvurunu detaylı bir şekilde inceleyerek sana en geç 48 saat içinde dönüş yapacak.

Başvurun kabul edilip panelin aktif hale geldiği andan itibaren satış yapmaya başlayabilirsin.

Başvurun kabul edilmezse, konuyla ilgili seni bilgilendireceğiz.

Senin referans linkini kullanan kişinin her zaman senden geldiğini biliyoruz. Bu sebeple, herhangi bir şey satın almasa bile bu kullanıcıyı izlemeye devam ediyoruz.

90 gün boyunca devam eden bu izleme sonucu, senden gelen kişi ürünü satın alınca, onun siparişi senin hesabına yazılıyor. Dolayısıyla, senin etkinle satın alan kişilerden gelen komisyonu senin hanene yazıyoruz.

Her SoapyCreator seviyesi farklı avantajlar sağlıyor. Bu SoapyCreator seviyeleri şu şekilde:

 • Green SoapyCreator
 • Silver SoapyCreator
 • Gold SoapyCreator
 • Platinum SoapyCreator

Atladığın her seviyede, ürün başına kazandığın komisyon oranında %30'luk bir artış kazanırsın. Seviyeler, son 30 günlük satış raporunu baz alır. Dolayısıyla satışlarını yukarıda tutmak, sana sürekli yüksek komisyon oranlarından faydalanmanı sağlar.

Kazandığın seviye ve yaptığın satış adedi başına ekstra "nakit" bonusları kazanarak kazancını katlayabilirsin.

Ayrıca programda atladığın her bir seviye ile exclusive Soapy Co. kutularına ve hediyelerine sahip olabilirsin.

Şeffaflık bizim için çok önemli. Sistemde ne kadar kazandığını ve hangi siparişten ne kadar komisyon aldığını rahatlıkla takip edebilirsin.

Bakiyen 100₺'yi bulduğunda, bize gönderdiğin hesap numarasına iletiliyor. Ödemeler ayın ilk pazartesinden başlayarak iki haftada bir yapılıyor.

Yaptığın satışların içeriklerini bilmen senin için çok önemli. Bu sayede, kitlenin hangi ürünlere daha çok ilgisi olduğunu keşfedebilirsin. İşte seninle paylaştığımız analitikler:

 • Satış yapılan ürün çeşidi
 • Satış yapılan ürün adedi
 • Kazandığın komisyon miktarı

Programa katıldığında Soapy Co. ve ürünler hakkındaki tüm bilgiler seninle paylaşılır. Bu sayede en doğru paylaşımı, sadece nasıl aktarmak istediğine karar vererek istediğin şekilde paylaşırsın.