senden gelen, ona gidiyor.

Kârımızın %5'i ile Uganda'da (Afrika), Soapy Co. Yaşayan Tohum Bahçeleri kuruyoruz.

Senin katkın, onun tohumu.

Uganda, dünyanın en fakir 20 ülkesinden biri. Dünya Sağlık Örgütü’nün verilerine göre Uganda’nın da içinde bulunduğu Afrika Büyük Boynuzu’nda 48 milyon insan kriz seviyesinde gıda güvensizliği ile karşı karşıya. Bu nedenle bölgede yaptığımız kalkınma projeleri ile çözümün parçası oluyoruz.

Aldığın her bir Soapy Co. ürününden elde edilen kârın yüzde %5'i ile, Afrika'da Soapy Co. Yaşayan Tohum Bahçeleri kuruluyor. Sürdürülebilir tarım tekniklerinin uygulandığı bu coğrafyada, herkesin güvenli gıdaya ulaşabilmesi için Uluslararası Kalkınma ve Çevre Derneği - IDEA Universal ile var gücümüzle çalışıyoruz.

Problem

Her yıl 828 milyon insan açlıkla boğuşuyor. Uganda, bu problemin yaşandığı 20 ülkeden biri. Sürdürülebilir tarım teknikleriyle çözüme destek oluyoruz.

Neden Sürdürülebilir Tarım
Partnerimiz

Global iyilik çalışmaları partnerimiz IDEA Universal, Uganda'da hayata geçen Soapy Co. Yaşayan Tohum Bahçeleri'nin kurulmasına öncülük ediyor.

Yapılan Çalışmalar
Karımızın %5'i

Websitemizden yapılan her satıştan senin adına bir bağışta bulunuyoruz. Katkılarınla Yaşayan Tohum Bahçeleri'nin sayısı artıyor!

Bağış Yap

Evrim ile tanış.

Engelli Çocuklar Yetimhanesi: Wellspring Home

Bahçeye Git

Değişim senin elinde.

İncele

#tohumol